Ehliyet Sınavında Çıkmış Sorular

Ehliyet sınavlarında daha önce çıkmış soruları çözmenin önemi her ehliyet almış kişinin söylediği gibi bizde söylemek isteriz. Evet daha önceki ehliyet sınavlarında sorulan soruların ortalama %30-%40’ı kadar soru hemen hemen her sınavda çıkar. Zaten daha önceki Ehliyet sınavında çıkmış soruları çözdüyseniz ve ortalamanız geçer notun üzerinde ise gireceğiniz sınavda da başarılı olmanız garanti gözüyle bakılır. Tabi sizin sınav heyecanınız ve ne kadar pratik,tekrar yaptığınıza bağlıdır. 2020 yılında ise diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda siz sürücü adaylarına destek olmaya devam edeceğiz.

Aşağıdaki linklerde 2016 – 2017 – 2018 ve 2019 ehliyet sınavlarında çıkmış soruların sayfalarının linkleri mevcut. Linklere tıklayarak çıkmış soruları çözebilir seviyenizi grafiklerle ölçebilirsiniz.

2019 çıkmış ehliyet sınav soruları


Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet sınavında çıkmış sorulardan derleme Deneme Sınavını altta bulabilirsiniz.2017-2018 ve 2019 yıllarında olduğu gibi bu yılki ehliyet sınavlarında siz sürücü adaylarına destek olmak adına çıkmış ehliyet sınav sorularını paylaşacağız.


2019 Ehliyet

2019 yılı ehliyet sınavında çıkmış sorular sayfamızda bulabilirsiniz. Sitemizde sürücü adayları için hazırlanmış daha önceki ehliyet sınavlarında çıkmış soruları çözerek sınava hazırlanabilirsiniz. Sınavlarda çıkmış sorular içerisinden çıkma olasılığı oldukça fazladır. Ehliyet sınavlarını çözerseniz bir çok sorunun defalarca sınavlarda sorulduğunu görebilirsiniz.

2020 çıkmış ehliyet sınav soruları

2020 için henüz sınav programı yayınlanmamıştır. Sayfamızdaki geçmiş yıllarda çıkmış sorulardan derlenen ehliyet deneme sınavılarını çözebilirsiniz. Yalnız 2019 yılında olduğu gibi e-sınav başvurusu için randevu almanız gerekmektedir.Randevular her ayın 1 ile 10. günleri arası alınmaktadır. Randevunuzu sürücü kursunuzdan talep edebilirsiniz.

Çıkmış Ehliyet Soruları 2019

2019 Yılında e-sınav uygulaması yapıldığı için sorular paylaşılmıyor. Daha önceki sınav sorularını çözerek de sınavlara hazırlanabilirsiniz. Sizler için ehliyet çalışma kitaplarından hazırlanmış ehliyet deneme sınavları mevcut. Bu soruları çözerek de sınav başarınızı arttırabilirsiniz.

Çıkmış Ehliyet Soruları 2020

2020 Yılında e-sınav uygulaması yapıldığı için sorular paylaşılmıyor. 2016-2017-2018 yıllarında düzenlenmiş olan ehliyet sınavları e-sınav olmadığı için sorular paylaşılıyordu. Bu sorulardan hazırlanmış bir çok sınavı üstte bulabilirsiniz. Sınava hazırlanmanız için daha önceki yıllarda çıkmış ehliyet sınav sorularını çözmeniz oldukça önemlidir. 2019 ehliyet sınav soruları

Ehliyet sınav soruları,ehliyet sınavı

Ehliyet Sınavı ve Ehliyet sınav soruları sayfası için lütfen yorumlarınızı bekliyoruz.

Paylaş !

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oy, Ortalama : 5,00 )
Loading...

Ehliyet Sınavında Çıkmış Sorular” için bir yorum

  • 25 Aralık 2019 tarihinde, saat 17:45
    Permalink

    Ehliyet Soruları için teşekkürler. Online çözebiliyor olmak güzel

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.