10 Şubat 2018 Ehliyet Sınavı Giriş Belgesi Ve Giriş Yeri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama : 5,00 )
Loading...

Ehliyet sınavı giriş belgesini siz sürücü adaylarına sürücü kursu tarafından verilmektedir. Sürücü kursları belgenizi onaylatarak size elden teslim etmek zorunda. Bu belgeniz olmadan sınava giremezsiniz. Ehliyet Sınav günü belge ve kimliğinizi yanınızda götürmeyi unutmayınız.

Ehliyet sınavı giriş belgenizde sınava nerede gireceğiniz hakkında bilgiler yazar. Sınav yeriniz kursunuz hangi ilçedeyse uhtemelen o ilçe içerisinde olacaktır.

10 Şubat ehliyet sınavı giriş yeri sınavı olacağınız hanfta içerisinde belli olacaktır. Sürücü kursunuzu telefonla arayarak sınav giriş yerinizin açıklanıp açıklanmadığını sormayı unutmayınız.

Ehliyet Sınavı Saat Kaçta

Ehliyet sınavları Türkiye genelinde saat 14:00‘de başlar 15:00‘de biter.

Ehliyet Sınavına girerken nelere dikkat edilir?

Ehliyet sınavı geç kalan adaylar sınavdan otomatik olarak başarısız sayılır ve 4 hakkınız olan sınava giriş hakkınızın birini kaybedersiniz. Sınava gününden önce sınava gireceğiniz okulun yerini mutlaka araştırın. Büyük şehirlerde yaşayan adaylarımız trafik durumunu göz önünde bulundurması öneriyoruz.

– Tüm sınavlar gibi ehliyet sınavınada elektronik hiçbir cihazı sokamazsınız.
– Kalem ve silgi götürmeyi unutmayınız. İsteğe bağlı olarak suda götürebilirsiniz.
– Yanlış cevaplar doğru cevapları götürmediği için hiçbir soruyu boş bırakmayın 50 sorudan en az 35 doğru cevap (70 puan) yapmanız gerekiyor.

Paylaş !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.