2020 Ehliyet sınavı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama : 5,00 )
Loading...

2020 ehliyet sınav soruları 50 soru olarak geçmiş yıllarda birçok kez çıkmış ehliyet sınavı soruları derlenerek sizlere deneme soruları hazırladık. Sayfadaki soruların tamamı 2018 ve 2019 elektronik ehliyet sınavında çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Soruları çözerek sınava başarılı bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Ehliyet sınavlarında daha önceki sınavlarda çıkmış ehliyet sınav sorularını çözerek hazırlanabilirsiniz. Aşağıda daha önceki yıllarda çıkmış sınav sayfalarının linklerini bulabilirsiniz. E-sınav sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ehliyet Sınav Soruları

2020 yılında çıkması muhtemelen ehliyet sınav sorularını sitemizde bulabilirsiniz. Daha önceki yıllarda çıkmış ehliyet sınavı sorularını çözerek sınava çok iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Ehliyet Sınav Tarihleri

Her ayın 1’i ile 10’u arası e-sınav başvuruları yapılır. Teorik sınav tarihi belirlenirken e-sınav merkezlerindeki yoğunluk durumuna göre en yakın tarihe randevu verilir. Direksiyon sınavı tarihi de en yakın tarihe ayarlanacak şekilde MEB tarafından belirlenir fakat süreç biraz daha karışıktır. Bu nedenle direksiyon sınavı daha geç bir tarihte yapılabilir.

Ehliyet Sınav Tarihleri 2020

ELEKTRONİK SINAVA GİRİŞ HAKKI KAÇTIR

Elektronik sınava giriş hakkı 4(dört)’tür. E-sınava başvuru yapan bir aday teorik sınava başvuru yapamaz. Yapabilmesi için 4 hakkı sonunda başarısız kabul edilmesi gerekir. Sitemizde bulunan online soruları sabırla çözerek sınavdan başarısız olma olasılığını ortadan kaldırın.

Ehliyet Fiyatları 2020

  • A1-A2-A sınıfı ehliyet ücreti 249 TL
  • B sınıfı ehliyet ücreti 751 TL
  • F sınıfı ehliyet ücreti 249 TL
  • C ve D sınıfı ehliyet ücretleri 1254 TL
  • Sürücü belgesi (Ehliyet) kart bedeli 202 TL
  • Polis Vakfı Ücreti 38 TL

Paylaş !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.